İNTERNET REKLAMCILIĞI

İnternet reklamları özellikle interneti aktif kullanan firmalar için son derece ihtiyaç duyulan bir kanaldır. İnternet reklamcılığında en çok tercih edilen reklam sistemleri Google Adwords ve Facebook reklamlarıdır.

Biz müşterilerimize reklamlar için aracılık etmeden önce, gerçekten bu reklamlara ihtiyacı olup olmadığını sorgulayarak fizibilitesini yapıp sunarız. Reklam isteği halinde en yakın potansiyel müşteri kitlesini hedefleyip verilen reklamlardan maximum geri dönüş ve kazanç elde etmesini sağlarız.

Google reklamları hem arama sonuçlarında hem de sisteme katılan sitelerin yer açtığı reklam alanlarında gözükür. Bu sistemde bizim istediğiiz kelimelerle yapılan aramalarda ve bu kelimeleri içeren makalelerde reklamlarımız görüntülenir.

Facebookta ise istediğimiz şehirlerde, istediğimiz yaşlarda, istediğimiz cinsiyette, istediğimiz eğitim seviyesine sahip, istediğimiz ilgi alanlarına sahip üyelerin sayfalarında görüntülenir.


Biz bu iki sistemde nokta atışı yaparak ihtiyacınız olan kitleyi bulur, ödediğiniz paranın karşılığında kaliteli reklam hizmeti almanızı sağlarız.